Daj się porwać kaskadzie pieniędzy

Wybór 6 numerów spośród 49 jest dla Ciebie zbyt trudny? To może zmniejszymy liczbę potencjalnych kombinacji i wybierzesz wybór 12 cyfr spośród 24? Wydaje się łatwiejsze? Bo takie jest!
Wystarczy, że zagrasz w Kaskadę

Jak grać w Kaskadę?

Kaskada to gra liczbowa, która polega na wyborze 12 cyfr. Wybieramy je spośród 24 liczb podzielonych na dwa zestawy. W każdym z zestawów skreślamy po 6 cyfr. Jeśli w obu zestawach trafimy w sumie 8 cyfr już wygrywasz.
Losowanie zwycięskich liczb odbywa się zaś dwa razy codziennie. O 14 i 21.50. Mamy więc czternaście szans tygodniowo na wygranie losowania.

Gdzie sprawdzić wyniki kaskady?

Wyniki losowań możemy sprawdzić w kilku miejscach. Na Telegazecie TVP, na kanale trzecim o 21.50 na żywo jest transmitowane wieczorne losowanie, na stronie lotto.pl podawane są na bieżąco wyniki. Wyniki są również dostępne na aplikacji LOTTO, w punktach sprzedaży LOTTO i na infolinii.

Jakie pieniądze możemy wygrać?

Kaskada to jedna z gier pobocznych LOTTO, poza tym jest prostsza i mamy tu większą szansę na wygranie, przez mniejszą ilość kombinacji. Dlatego też pieniądze są nieco mniejsze w porównaniu na przykład do Lotka.
Nie są wciąż to jedynak takie małe pieniądze. Główną nagrodą, za poprawne skreślenie 12 cyfr jest nawet 250 000 złotych. Za 11 cyfr możemy zainkasować 1000 złotych. Dobrze skreślając 10 numerków mamy szansę na 25 złoty. 9 dobrych trafień to 8 złoty, zaś 8 dobrze skreślonych cyfr to dwa złote.
Nie są to wielkie sumy, zwłaszcza od 10 do 8 poprawnych skreśleń, jednak nawet tysiąc złotych to dobry zastrzyk gotówki, za który można nawet sprezentować sobie mały wyjazd na urlop, remont domu, lub mieszkania, odświeżenie garderoby, czy zachować jako poduszkę finansową. Biorąc pod uwagę, że progi te zawsze są takie same jesteśmy też bardziej pewni kwoty jaką możemy otrzymać. Grając w Lotka nie mamy takiej pewności, gdyż wszystko zależy od kumulacji i tego ile osób trafi ten sam stopień nagrody.
Warto jednak grać w kaskadę. Większa liczba losowań, pewniejsze progi nagród i mniejsza ilość kombinacji sprawia, że szansę na wygraną rosną.