40 w Krakowie – pomysły

Na okrągłe rocznice lubimy sprawiać sobie zaskakujące i drogie prezenty. Istnym hitem ostatnich lat są urodzinowe wycieczki w gronie znajomych, to się przyjęło już wcześniej w ramach prezentu dla przyszłej panny młodej – na wieczór panieński. Jak można w ciekawy sposób spędzić 40 urodziny w Krakowie? Zapoznaj się z kilkoma świetnymi propozycjami.

Wydarzenie

Na 40 urodziny w Krakowie zaplanować można wyjście na koncert, mecz lub spektakl teatralny. Oczywiście stawiając je w centrum całego przedsięwzięcia. Przed takim wydarzeniem można udać się na różnego rodzaju zakupy – uczestnicy meczu zapewne będą zadowoleni z zakupów typu szaliki i koszulki fanowskie, a także inne gadżety związane z ulubioną dyscypliną sportową. Z drugiej strony przed koncertem można wybrać się do ulubionej kawiarni, a po nim wziąć udział w karaoke. Tych w mieście jest bardzo dużo, różne kluby organizują konkursy na najciekawsze wykonanie, a w nagrodę zwyczajowo dostaje się alkohol.

Impreza w klubie

Zarezerwowanie loży w ulubionym klubie lub w ogóle całej sali to świetny pomysł na 40 urodziny w Krakowie. Wspólne imprezowanie, świętowanie, odpakowywanie prezentów każdemu przypadnie do gustu. Poza tym można jeszcze potańczyć we własnym gronie i spotkać dawno nie widzianych znajomych. Można zamówić specjalne menu lub dodatkowe atrakcje tylko dla grupy. Imprezy w Krakowie trwają do białego rana. Nikomu raczej nie przychodzi do głowy, by wypraszać gości o niedorzecznej porze, jak np. 2 w nocy. To za wcześnie, o tej porze najlepsi imprezowicze się dopiero rozkręcają.

Kraków – baza wypadowa

Można także potraktować Kraków jako bazę wypadową – tu śpimy, a zwiedzamy i odwiedzamy bliższe i dalsze okolice. Można tym sposobem w ciągu dnia wybrać się do Energylandii, albo innego miejsca, które nas interesuje bądź ekscytuje, a wieczór spędzić na jednej z imprez masowych w mieście lub na wydarzeniu kulturalnym. W ten sposób łączy się różne koncepcje na 40 urodziny w Krakowie.