Walcz o siebie!

Zmiana swojej figury i nie tylko

Tak naprawdę nic nie sprawia lepszego humoru, jak zmiana wyglądu. Działa to przede wszystkim na kobiety, które uwielbiają to robić, a zresztą, kto czuje się gorzej po lepszej fryzurze, paznokciach, po innym stylu? Zmiany są ważne chociażby po to, aby nie stać w miejscu, oraz spróbować nowych rzeczy, a przecież monotonność jest nudna. Tak samo można powiedzieć o figurze, jednakże w przeciwieństwie do image’u, dodaje większej pewności siebie, większą odporność, gwarantowaną satysfakcję. Tak naprawdę mało jest osób, które dotrzymują słowa w kwestii odchudzania się, ponieważ brakuje im silnej woli. Owszem, jest ona na początku trudna, ale jeżeli wytrzymamy – będzie coraz łatwiej dojść do wyznaczonego celu.

Jak wytrzymać skoro sama nie dam rady?

Dobre, a zarazem bardzo proste pytanie – tak samo odpowiedź. Aby sobie pomóc, nie wystarczy również chcieć, ale przede wszystkim działać – tak jak wszędzie. A zatem, co należy zrobić?
– pozbądź się wszystkich produktów z szafy, które nie wspomagają Twojego odchudzania,
– idź do dietetyka, ponieważ własne głodówki nie są dobrym pomysłem, tak samo inspiracje z internetu. Każdy ma inne zapotrzebowanie.
– ĆWICZ! Możesz w domu, zarówno tak samo na siłownię. Możesz na macie, korzystając z płyty Chodakowskiej, która jest inspiracją dla wielu. Biegaj najlepiej rano, dużo spaceruj, zamiast windy, wybierz schody – gdzie jest możliwość, to tam ją wykorzystuj. Natomiast w żadnym wypadku nie wymyślaj ćwiczeń sama, bo możesz sobie zrobić krzywdę.
– Kiedy preferujesz siłownię, w której czujesz się lepiej – idź tam! Pierwsza konsultacja z trenerem fitness jest darmowa, wczuj się w klimat!

Siłownia – w Twoim mieście Koszalinie

Jeżeli jesteś mieszkańcem tego miasta, to jest tam bardzo polecana siłownia Koszalin, która samym wyglądem wewnętrznym zmotywuje Cię do działania. Jej nazwa to: Xterme Fitness Gyms. Oprócz tego, że masz darmową konsultację, to wyżej wspomniany trening. Tam liczysz się Ty i Twoje potrzeby oraz cele. Masz szeroki wybór, a w nim:
– grupowe ćwiczenia,
– ćwiczenia dla par,
– ćwiczenia z trenerem personalnym,
Masz możliwość w obecnej sytuacji pracować w domu, dzięki specjalnej aplikacji, oraz dostęp do platformy treningowej, jako nowy klient. Powodzenia!